Justin Bieber šel do trenek! A to přes to, že lidé bučeli!

11.09.2014

Narcisismus Justina Biebera nezná mezí. Během jeho nedávného vystoupení na módní show se vysvlékl do trenek, a to přes negativní reakce, které vzbudil. Ani bučení ho nezastavilo!

Justin Bieber
Zdroj: Instagram

Své vystoupení začal Justin Bieber (20), který vedle holandské modelky Lary Stone v podpatcích působil jako malý chlapeček, slušně v kalhotách a saku, bohužel se však poté zpěvačky otázal: „Nějak se necítím pohodlně, když nejsem jenom v mých calvinkách, nevadí?“ a okamžitě se začal svlékat, aby skončil pouze v boxerkách Calvin Klein.

Justin si tenhle moment evidentně výborně užíval a byl sám se sebou opravdu spokojený a pochlubil se i na svém Instagram: „Právě jsem se svlékl v národní televizi, hahaha! A nebylo to plánované!“ Těžko říci, zda šlo o spontánní akci, u Justina je vše vypočítané na efekt. Tedy asi kromě několika událostí, kdy se jaksi neudržel a vysloužil si stíhání policií.

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Justin Bieber

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, nahé celebrity video, zahraniční zpěváci, nude celebrity video, zahraniční celebrity fotky, holandské modelky, nazí zpěváci, Justin Bieber nude, Justin Bieber nahoře bez, justin bieber videa, nahé mužské celebrity, Justin Bieber skandály, Justin Bieber kauzy, Justin Bieber Instagram, Justin Bieber youtube, Justin Bieber Lary Stone, Justin Bieber nahý, Justin Bieber nahé video, Justin Bieber v trenkách, Justin Bieber nahoře bez fotky, nazí zahraniční zpěváci, Justin Bieber nahý v televizi, Justin Bieber youtube videa, zahraniční zpěváci fotky, modelka Lary Stone, Lary Stone video, Lary Stone foto
TOPlist