Justin Bieber havaroval!

26.06.2014

Všechny fanynky kanadského zpěváka vzrušila zpráva o tom, že jejich miláček Justin Bieber (20) havaroval. Mohou však zůstat klidné, protože se Justinovi nic vážného nestalo, odneslo to pouze auto jistého papparazzi.

Justin Bieber
Zdroj: profimedia.cz

Vše se stalo v Beverly Hills v Kalifornii. Justin Bieber vůz neřídil, seděl na místě spolujezdce. Během jízdy zpěvák zjistil, že ho pronásleduje bulvární fotograf a snaží se ukořistit co nejlepší snímky a to se mu nelíbilo.

Jeho džíp Escalade se snažil fotografovi ujet a řidič přehlédl vůz BMW, který právě vyjížděl z parkovacího stání, takže do vozu narazil.

Nikomu se naštěstí nic nestalo, došlo pouze k poškození vozů. Justin vyvázl bez jediného škrábance, okamžitě si přesedl do jiného vozu a odfrčel vstříc svým povinnostem, či radovánkám jako je například studium bible, ke kterému se nyní tak hrdě hlásí.

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Justin Bieber

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
celebrity fotky, australské celebrity, havárie, nehody celebrit, Justin Bieber foto, celebrity nehody, havárie celebrit, Justin Bieber novinky, australský zpěvák, zpěváci foto, zpěváci fotky, Justin Bieber havárie, Justin Bieber nehody, Justin Bieber nehoda, Justin Bieber jízda, Justin Bieber zprávy, Austrálie celebrity, celebrity novinky, celebrity články, zprávy z amerického bulváru
TOPlist