Jupí! Michaela Nosková propadla běhu a zhubla dvacet kilo!

07.08.2012

Populární zpěvačka se díky nové životosprávě a pravidelného pohybu změnila takřka k nepoznání! Vono už bylo načase! Michaela Nosková (29) totiž zhubla neuvěřitelných dvacet kilo a ztratila všechno "sádýlko", která nabrala po porodu.

misa
Míša bere protahování vážně ...
Foto: original.com

Michaela Nosková (29), která díky běhání narostlo sebevědomí o sto procent, se rozhodla se podpořit dobrou věc a zúčastnit se tréninku na již čtvrtou etapu běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny.

Její recept na hubnutí sice prý z části popírá všechna pravidla zdravého stravování, ale na zpěvačku, resp. na její tělo to funguje. A co je tedy onou tajemnou přísadou?

misa
Míša a Šárka si při protahování pěkně popovídaly ...
Foto: original.com

Vězte, že Michaela Nosková vůbec nesnídá a pravidelně chodí běhat, čímž si prý udržuje vysněnou postavu a večer si pak klidně dopřeje něco nezdravého. Co by na to asi řekli odborníci, kteří vždycky tvrdili, že snídaně je základ? Zpěvačka si z nich ale nic nedělá a nebojí se ukázat vypracované bříško!

Pozvánku k běhu přijala také Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová, která se překvapivě při převlékání do sportovního trošku styděla, a to i přestože před měsícem vyhrála třetí místo na prestižní světové soutěži Miss Exclusive of the World 2012 a pyšní se titulem Miss Body ze soutěže Miss Earth 2011.

misa
Míša ukázala břicho i manžela ...
Foto: original.com

Kromě péče o vysněné křivky má Michaela Nosková spoustu práce s natáčením nového CD, které by chtěla vydat už příští rok na jaře. Zpěvačka se totiž rozhodla natočit rockovou desku, na které spolupracuje s jednou německou kapelou.

Čtyři dny v týdnu tak tráví mimo domov, a proto se vždy moc těší na manžela Honzu a dceru Elišku ... A to je přece krásné, že při té práci taky myslí na rodinu!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Nosková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Michaela Nosková fotky, Michaela Nosková sexy, michaela nosková foto, michaela nosková zpěv, Michaela Nosková hlad, Michaela Nosková hubená, Michaela Nosková sádlo, Michaela Nosková jogging, Michaela Nosková bizarní běhání, Michaela Nosková sport, Michaela Nosková běh, Michaela Nosková hubnutí
TOPlist