Julius Ševčík bude točit film podle scénáře Christophera Nolana!

11.09.2013

Český tvůrce dosáhl neuvěřitelného mezinárodního úspěchu - převezme režii snímku po slavném režisérovi! Julius Ševčík natočí film The Keys to the Street v britské produkci (a tedy v angličtině) a hlavní role v této detektivce vytvoří hvězdná dvojice Gemma Arterton, Tim Roth a Max Irons!

Julius Ševčík
Zdroj: kviff.com

Julius Ševčík (34), který studoval nejenom pražskou FAMU, ale také New York Film Academy, má za sebou zatím dva celovečerní filmy - dynamické drama jednoho dne Restart (2005) a temný thriller o sériovém vrahovi Normal (2009), v němž si titulní role zahráli Milan Kňažko a Dagmar Havlová.

Svůj třetí celovečerní snímek s názvem The Keys to the Street začne pražský rodák natáčet počátkem příštího roku ve Velké Británii. To, že český režisér byl vybrán k tomu, aby natočil film v zahraniční produkci, je pro něj velkým úspěchem.

A když k tomu připočteme fakt, že scénář napsal proslulý hollywoodský režisér a autor snímků Memento, Temný rytíř nebo Počátek, lze to považovat za úspěch takřka pohádkový. Producenti zřejmě věří, že Julius Ševčík dokáže na plátno přenést "temný styl Christophera Nolana".

Christopher Nolan
Zdroj: sbclick, wikipedia.org

Christopher Nolan (43), který na scénáři k filmu spolupracoval s Michaelem Stokesem, jej napsal podle detektivního románu Ruth Rendell, který v češtině vyšel pod názvem Na každého jednou dojde. Kniha o sérii vražd vyšla už v roce 1996 a scénář vznikl již o dva roky později.

Kniha líčí příběh dívky, jež zachrání život mladíkovi, aniž tuší, jaké nebezpečí jí hrozí. V hlavních rolích se představí britské hvězdy Gemma Arterton (27), známá z bondovky Quantum of Solace, na Oscara nominovaný Tim Roth (52) a Max Irons (28), syn slavného Jeremyho Ironse.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Christopher Nolan, Gemma Arterton, Tim Roth, Julius Ševčík

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, britské herečky, zahraniční režiséři, čeští režiséři, režiséři, britští herci, Christopher Nolan foto, Christopher Nolan fotky, Julius Ševčík film, Julius Ševčík režie, Julius Ševčík úspěch, Julius Ševčík The Keys to the Street, Julius Ševčík foto, Julius Ševčík fotky
TOPlist