Julia Roberts má "zlou neteř" - zatkli ji za domácí násilí vůči příteli!

19.07.2013

Emma Roberts podle policie v hádce kousla svého milence Evana Peterse do nosu a v klidu odešla! Neteř Julie Roberts ale byla vzápětí za "domácí násilí" zatčena a vzata do vazby!

Emma Roberts
Zdroj: Joella Marano, wikipedia.org

Emma Roberts (22) a o čtyři roky starší Evan Peters (26) se 7. července v kanadském Vancouveru "trošku rafli", ale jejich spor neskončil u klasické hádky, ale měl krvavou dohru. Mladá herečka se totiž rozohnila a svému příteli se s důkladností sobě vlastní zakousla do nosu. 

Herec byl s krvácejícím nosem a otiskem zubů na svém obličeji ošetřen v nemocnici a jeho milá skončila v cele. Policii na jejich potyčku upozornil host, který se ubytoval ve stejném hotelu jako oba rozhádaní milenci. Podle svědků prý dělali takový bordel, že se to nedalo poslouchat!

Nakonec ale láska zvítězila a Evan Peters nepodal na svou milenku trestní oznámení, a tak Emma Roberts byla propuštěna z vazby a zbavena všech obvinění. Její teta Julia Roberts (45) by si ale stejně měla dávat pozor na rodinných oslavách! Když Emču naštve, určitě ji kousne do plastikového nosu!

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Emma Roberts, Julia Roberts, Evan Peters

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Emma Roberts foto, Emma Roberts fotky, Emma Roberts přítel, Emma Roberts partner, Emma Roberts milenec, Emma Roberts domácí násilí, Emma Roberts zatčení, Emma Roberts zadržení, Emma Roberts pokousání, Emma Roberts psychika, Julia Roberts rodina, Julia Roberts neteř, Evan Peters domácí násilí, Evan Peters pokousaný
TOPlist