Jude Law v šoku! Člen jeho rodiny donášel peprné informace tisku!

30.01.2014

Tak tohle muselo bolet. Britský herec Jude Law se účastnil soudního stání, při kterém jsou žalováni někteří britští novináři z odposlouchávání telefonů, a při té příležitosti zjistil, že šokující detaily o něm vynášel ven člen jeho rodiny.

Jude Law
Zdroj: MFF Karlovy Vary

Výpověď se vázala k dávné události z roku 2005, kdy se provařilo, že věčnému sukničkáři zahýbá jeho milenka herečka Siena Miller, a to s Jamesem Bondem Danielem Craigem. Právě tyto pěkně peprné podrobnosti musel někdo tisku vyzvonit, což se prokázalo u soudu.

A jaké bylo Judovo překvapení, když zjistil, že tato fakta ven vynášel člen rodiny, kterému jinak zcela běžně věřil! A dokonce za vyžádané informace dostával od tisku i zaplaceno!

Čtěte také

Jud také zjistil, že jeho mobilní telefon byl zcela běžně odposloucháván, a to prakticky neustále. Novináři se tak mohli dozvědět třeba to, kdy si Jud vyzvedne své děti, což znamená obrovské narušení soukromí slavného herce. Soud bude dále pokračovat a těžko skončí osvobozovacím výsledkem.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sienna Miller, Jude Law, Daniel Craig

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
skandály celebrit, nevěra, britští herci, jude law skandál, jude law soud, britský herec, nevěra celebrit, zahraniční skandály, celebrity skandály, zahraniční celebrity skandály, Jude Law novinky, Jude Law nevěra
TOPlist