Jude Law a jeho bitky s novináři. Máme fotky!

05.07.2010

Největší hvězda karlovarského filmového festivalu Jude Law (38) je jeden z nejobletovanějších hoollywoodských herců. Po celém světě má stovky tisíc fanoušků, a tak jsou mu bulvární média neustále v patách. Není tedy divu, že Jude Law už bulvární novináře nemůže ani vystát a občas jim to dá pěkně drsně najevo. Klidně i nějakou tou ránou pěstí.Jude Law je totiž vyhlášený hollywoodský svůdník. Za svůj život už stihl vystřídat dvě manželky a nespočetnou řádku milenek – například Natalii Portman nebo Cameron Diaz. Jeho seuxální apetit je skutečně pověstný, a i díky tomu už je čtyřnásobný otec!

A právě kvůli svým milostným aférkám je Jude Law vděčným terčem bulvárních médií. Novináři pořád spekulují, která další slavná celebrita skončí v jeho posteli a paparazziové jsou mu v patách 24 hodin denně. Jude už toho má ale plné zuby a s bulvárními fotografy si to neváhá vyřídit klidně ručně. V roce 2007 zmlátil fotografa přímo před svým domem v Londýně a kvůli tomu skončil na pár dnů ve vězení.

V roce 2009 si dokonce vyšlápl i na osobu ženského pohlaví, když jednu zvlášť neodbytnou bulvární fotografku praštil pěkně tvrdě do hlavy a shodil jí na zem. Někdo by měl Judovi asi vysvětlit, že ženy se prostě nemlátí!Však to taky Jude Law pěkně schytal od ostatních novinářů, kteří se mu „odvděčili“ velkým bučením a pískotem, když odcházel z divadelní premiéry Hamleta, kde hrál hlavní roli. Tak uvidíme, jestli se i v Karlových Varech dočkáme nějaké pořádné rvačky s Judem v hlavní roli ;)

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jude Law

Kategorie:
Celebrity, Filmy,

Tagy:
Jude Law hvězda, Jude Law photos, jude law média, jude law paparazzi, jude law papparazi video, jude law herec, jude law aféra, jude law skandál, jude law policie, jude law obvinění, jude law soud
TOPlist