Juchú! Kráska Megan Fox je poprvé v životě těhotná!

29.03.2012

Americká herečka a modelka čeká své první dítě, která si přála už delší dobu! Otcem potomka je její o třináct let starší manžel Brian Austin Green (38), což Megan Fox (25) těší dvojnásob!

Megan Fox
Zdroj: gdcgraphics, wikipedia.org

Megan Fox (25), která se proslavila nejen jako modelka, ale tak jako herečka ve filmech Transformers nebo Jonah Hex, toužila po dítěti již pár let, a tak se jí její přání konečně splnilo. Kráska je však teprve na začátku své cesty, protože kdysi prohlásila, že chce nejméně dvě až tři děti! Tak má co dělat, holka!

Čtěte také

Její manžel a otec dítěte, herec Brian Austin Green (38), kterého si herečka vzala v červnu 2010, je českým divákům známý jako holobrádek David z kultovního seriálu Beverly Hills 90210. Herec má ovšem z předchozího manželství desetiletého syna Kassia, což ale Megan Fox nevadí. Naopak - být macechou je prý supr trupr!

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Megan Fox

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, Megan Fox fotky, Megan Fox foto, Megan Fox sexy, těhotné herečky, těhotné modelky, těhotné celebrity, Megan Fox manžel, Megan Fox partner, Megan Fox těhotná Megan Fox těhotenství, Megan Fox dítě, Megan Fox potomek, Megan Fox první dítě, Megan Fox první potomek, Brian Austin Green otec, Brian Austin Green táta, Brian Austin Green dítě, Brian Austin Green potomek, Brian Austin Green manželka
TOPlist