Juchú! Kateřina Kornová šla do sebe a ukázala super dekolt!

09.10.2013

Blonďatá sexbomba se po delší době objevila na veřejnosti, aby nám dokázala, že pořádně zhubla! 
Kateřina Kornová, která ještě před pár měsíci vypadala jako uklízečka Máňa z Horní Dolní, se už zase dala do kupy a vytasila se s bujným dekoltem!

katerina
Kateřina laškuje s mladíkem ...
Foto: David Novotný

Kateřina Kornová (46) se nečekaně objevila na setkání celebrit, kde se prezentovaly léčivé výrobky z Mrtvého moře. Bývalá modelka se přiznala, že zase začala chodit do školy, což znamená, že musí mimo jiné zvládnout zkoušky z tělocviku. A dělat v tomhle věku kliky a cvičení na hrazdě není žádná sranda!

katerina
Kateřina a Ivana napatlaly Vojtěcha ...
Foto: David Novotný

Kačka se na prezentačce odvázala a spolu s Ivanou Jirešovou napatlaly "magnetickou masku" na finalistu Muže roku Vojtěcha Zvěřinu. Paní Kateřině při této zábavné činnosti málem vypadly obří prsa z šatů, ale nakonec je udržela na uzdě a faux pas bylo zažehnáno ...

katerina
Dámy dokonaly své dílo ...
Foto: David Novotný

Doufejme, že do příští prezentace izraelských krémů Kateřina Kornová zhubne ještě víc, vezme si pořádnou podprsenku a odloží ty sluneční brýle a tu černou hazuku! Vždyť krásný oči a pořádně vyprsený dekolt dělají ženskou, ne!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Kornová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Kateřina Kornová fotky, Kateřina Kornová sexy, Kateřina Kornová foto, Kateřina Kornová dieta, Kateřina Kornová tloustnutí, Kateřina Kornová hubnutí, Kateřina Kornová krém, Kateřina Kornová obličej, Kateřina Kornová prezentace
TOPlist