Juchú! Anna Paquin a Stephen Moyer mají dvojčata!

12.09.2012

Herecký páreček ze seriálu Pravá krev se konečně dočkal a jejich rodina se rozrostla hned o dva potomky! Anna Paquin (30) a Stephen Moyer (42) však bohužel zatím neprozradili ani pohlaví svých dvojčat, natož jejich jména.

Anna Paquin

Anna Paquin (30) a Stephen Moyer (42), kteří se vzali po krátké známosti v srpnu 2010, tak po dvou letech konečně naplnili své manželství a dočkali se prvních potomků. A je to plnění takřka dvojnásobné - která hollywoodská herečka naposledy porodila dvě děti najednou?

Čtěte také

Dvojčata podle všeho přišla na svět o pár týdnů dříve, ale podle médií jsou v dobrém zdravotním stavu. Doufejme, že Anna Paquin nepodlehla současnému trendu hvězd, které si nechávají porody vyvolávat předčasně, aby pak neměly problémy s kilogramy po dětech ...

Stephen Moyer
Zdroj: bladerunner0427, wikipedia.org

Zatímo Anna Paquin je matkou vůbec poprvé, Stephne Moyer má z předchozích vztahů dvě děti - dceru Lilac (10) a syna Billy (12). Herec se tak stal již čtyřnásobným otcem!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Stephen Moyer, Anna Paquin

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, britští herci, Anna Paquin fotky, novozélandské herečky, Anna Paquin foto, Anna Paquin sexy, Anna Paquin těhotná, Anna Paquin těhotenství, Anna Paquin manžel, Anna Paquin partner, Anna Paquin radost, Anna Paquin dvojčata, Stephen Moyer foto, Stephen Moyer fotky, Stephen Moyer dvojčata, novozélandské celebrity, Anna Paquin porod, Anna Paquin porod dvojčat
TOPlist