Josef Rychtář prý zabránil prodeji vily po Ivetě. Další psychopatka na scéně?

21.02.2015

Vdovec Josef Rychtář (56) je muž, který má obrovské problémy o ovládáním a s nervy, to je dostatečně známé. Záhadou ovšem je, proč tento muž tak přitahuje všechna možná nevyrovnaná a psychopatická individua, jako třeba nedávno jistou Mariku Králíkovou, která se prý zajímala o vilu po Ivetě Bartošové (†48).

Josef Rychtář
Zdroj: TV Pětka

Tato žena prý chtěla od právníka Ladislava Štaidla zakoupit vilu po Ivetě a Josef Rychtář ji začal atakovat velmi sprostými esemeskami, zněly první zprávy v Blesku. Ano, Josef Rychtář na ženu vytáhl svůj nejsprostější slovník a rozhodně neměl reagovat tímto způsobem.

Co však již Blesk nedodává, je, že paní Marika Králíková je velmi podivná osoba. Bývalá zastupitelka za ODS v brněnských Kohoutovících totiž nevypadá na běžnou zájemkyni o koupi. Už podle jejího Facebooku můžeme odhadnout, že jde o paní posedlou Ivetou Bartošovou a také různými slavnými lidmi, kterým se zoufale snaží vetřít do přízně a stát se jednou z nich.

Foto: Facebook

 Lehce tak můžeme věřit Josefu Rychtářovi, že zmíněné velmi sprosté zprávy psal až poté, co mu dotyčná poslala dvě stě zpráv, a to také velmi vulgárního charakteru. Bláznů je mezi námi jistě mnoho, otázka zní, proč se s takovou radostí lepí právě na Josefa Rychtáře?

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Josef Rychtář

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
český bulvár, Iveta Bartošová syn, Iveta Bartošová vila, české celebrity online, Josef Rychtář foto, Josef Rychtář nadávky, Josef Rychtář výhrůžky, Josef Rychtář vila, Josef Rychtář ženy, Iveta Bartošová muži, Josef Rychtář dům, Josef Rychtář Marika Králiková, Marika Králiková foto, Marika Králiková vila, Marika Králiková Ivetina vila, manžel Iveta Bartošová, Iveta Bartošová muž
TOPlist