Josef Rychtář podepsal přísnou předmanželskou smlouvu!

26.09.2013

Iveta Bartošová se poučila z předchozího manželství a svou lásku si právně pojistila! Josef Rychtář proto musel (nebo chtěl?) podepsat předmanželskou smlouvu, která má dvě základní teze, jež musí být bezpodmínečně splněny!

Josef Rychtář
Zdroj: TV Barrandov

Iveta Bartošová (47) sice občas koná věci, na základě nichž se zdá, že je nepoučitelná, ale - všechna čest - v jedné věci dostala rozum. Zpěvačka sice tvrdí, jak svého Pepu strašně miluje, ale pro jistotu se posichrovala tzv. předmanželskou smlouvu! Co kdyby to nevyšlo ...

Čtěte také

Její druhý manžel Jiří Pomeje (48), který své dvouleté manželství s Ivetou Bartošovou založil jen na slibu žití v lásce a pravdě (což jaksi nevyšlo), by se asi divil, jak se jeho bývalka poučila!

Iveta Bartošová
Zdroj: TV Pětka

Josef Rychtář (55) podle předmanželské smlouvy musí mlčet o všem, co se dozví během manželství, resp. bez  souhlasu své ženy o ní nesmí mluvit s médii. Navíc všechen Ivetin majetek zůstane i v případě rozvodu či smrti zpěvačky v rodině, resp. přejde na jejího syna Artura.

Vzhledem k tomu, že známý bodyguard je díky svému podnikání zajištěn, větší problém pro něj bude, aby udržel jazyk za zuby!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Josef Rychtář

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Iveta Bartošová fotky, svatba celebrit, Iveta Bartošová foto, sňatek celebrit, Iveta Bartošová svatba, Iveta Bartošová sňatek, Josef Rychtář foto, bodyguardi, čeští bodyguardi, Josef Rychtář fotky, Josef Rychtář svatba, Josef Rychtář sňatek, Iveta Bartošová drsná, Iveta Bartošová předmanželská smlouva, Josef Rychtář předmanželská smlouva, Josef Rychtář galeje
TOPlist