Josef Kokta se musí zbavit luxusního bytu, aby mohl zaplatit své dluhy!

18.08.2012

Podnikatel má totiž svázané ruce, protože veškerý společný majetek je napsán na jeho manželku Gábinu Partyšovou. Josef Kokta (55) se tak musí zbavovat nemovitostí, které jsou pouze jeho a v tom případě se jedná o luxusní pražský byt v Břehové ulici.

Gabriela Partyšová
Zdroj: TV Prima

Jeho cena je prý 20 milionů korun a co asi bude s penězi z prodeje pan podnikatel dělat? No samozřejmě splácet dluhy. Své bývalé manželce a dětem dluží dva a půl milionu a navíc rozlehlý dům v Petříkově, kde bydlí s Gábinou Partyšovou (36), synem Krisitánem a svými rodiči je zatížen vysokou hypotékou.

Moderátorka Gábina Partyšová má tak dominantní postavení v rodině a drží svá esa v rukávu. Patří jí také sídlo na Floridě, kam se klidně může, v případě vyostření situace s Ornellou Štikovou, odstěhovat a relaxovat. Na svém domě v Petříkově stále splácí čtyři miliony na hypotéce.

Čtěte také

I když je rodina Štikových těžce za vodou a mohla by se sama luxusně postarat o dítě, které Ornella čeká právě s Koktou, tak takhle jednoduše z toho podnikatel nevyklouzne. Pokud je dítě opravdu jeho, a budoucí maminka si za tím pevně stojí, tak se prostě placení alimentů nevyhne. Do toho ty dluhy a podnikání teď asi moc nekvete...nemá to pan Kokta jednoduché.

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Josef Kokta, Gabriela Partyšová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, domácí celebrity, české moderátorky, skandály celebrit, dluhy, splácení dluhů, peníze, alimenty, podnikatel, Gábina Partyšová peníze, finance, Josef Kokta alimenty, Josef Kokta dluhy, hypotéka, placení alimentů, Josef Kokta, Josef Kokta problémy, Gábina Partyšová majetek, Gábina Partyšová hypotéka
TOPlist