Jon Bon Jovi a jeho kapela zahraje v Praze v červnu 2013!

07.11.2012

Americká poprocková skupina Bon Jovi vystoupí 24. června příštího roku v SynotTip Areně v Edenu! Jon Bon Jovi (50) přijede do Prahy v rámci světového turné Because We Can, které začne v únoru 2013 v USA.

Jon Bon Jovi
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Jon Bon Jovi (50), který se se svou kapelou naposledy představil v září 1993 na Strahovském stadionu, přiveze nejen své staré hity jako Livin' on a Prayer, It's My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can't Go Home, ale také zbrusu nové skladby z alba What About Now, které vyjde v březnu příštího roku.

Čtěte také

Kapela Bon Jovi vznikla v roce 1983 v New Jersey a do dnešního dne vydala jedenáct alb, kterých se prodalo na 125 milionů kopií. Jde tak o jednu z nejúspěšnějších kapel v hudební historii, která odehrála na 2700 koncertů ve více než 50 zemích světa. Jejich zatím poslední album The Circle vyšlo v listopadu 2009.

Zpěvákem a lídrem kapely je samozřejmě Jon Bon Jovi, vlastním jménem John Francis Bongiovi, který oslavil letos už padesáté narozeniny. Vedle něho tvoří kapelu Richie Sambora (kytara), Tico Torres (bicí, perkuse), David Bryan (klávesy) a Hugh McDonnald (basová kytara).

Vstupenky v cenách od 1590 korun k sezení a od 1690 k stání budou k dostání od 9. listopadu 2012 v síti Eventim a v prodejnách Bontonland.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jon Bon Jovi

Interpreti:
Bon Jovi

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Jon Bon Jovi fotky, Jon Bon Jovi foto, Jon Bon Jovi video, Jon Bon Jovi koncert, Jon Bon Jovi hudba, Jon Bon Jovi pražský koncert, Jon Bon Jovi Praha, Jon Bon Jovi Česká republika, Jon Bon Jovi Eden, Jon Bon Jovi SynotTip Arena
TOPlist