Johnny Depp si zahraje detektiva v remaku dobové krimi!

15.05.2011

Johnny Depp (48) plánuje s režisérem Robem Marshallem (50) remake kultovní detektivky Třetí muž! Stejnojmenný film s názvem The Thin Man (Hubený muž) z roku 1934 byl natočen podle románu klasika žánru Dashiella Hammetta.


Johnny Depp
Foto: Angela George, wikipedia.org

Johnny Depp (48) si v nové verzi slavného snímku zahraje detektiva Nicka Charlese, který vyšetřuje zločiny spolu se svou ženou Norou a psem Astou. Hollywoodská hvězda v nejbližších dnech vstoupí do českých kin ve čtvrtém pokračování série Piráti z Karibiku - tentorkát Na vlnách podivna.

Režisér Rob Marshall, jež je autorem slavných muzikálů Chicago a Gejša, totiž natočil právě toto poslední dobrodružství kapitána Sparrowa a zřejmě se s Johnnym Deppem spřátelil natolik, že chystají další společný film.


The Thin Man z roku 1934!

Původní film The Thin Man z roku 1934 s Williamem Powellem v hlavní roli, který natočil W. S. Van Dyke, získal ve své době čtyři nominace na Oscara, včetně nominace pro hlavního hereckého představitele. Snímek byl dokonce tak úspěšný, že se dočkal pěti pokračování a televizního seriálu.

Přestože titulní "hubeňour" v prvním díle označoval jen mrtvého muže, jehož vraždu detektiv vyšetřuje, „thin man“ opakovaně objevoval v názvech a stal se označením spíš hlavní postavy.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Rob Marshall

Filmy:
Třetí muž

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Johnny Depp natáčení, Johnny Depp foto, Johnny Depp photo, Johnny Depp seriál, Johnny Depp komedie, Johnny Depp role, Johnny Depp hlavní role, Johnny Depp detektivka, The Thin Man, The Thin Man film, The Thin Man movie, The Thin Man trailer
TOPlist