Johnny Depp a Penelope Cruz se houpou "na vlnách podivna"!

18.05.2011

Čtvrtý díl série Piráti z Karibiku s názvem Na vlnách podivna vstupuje do českých kin! Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána pirátské lodi a výborně jej doplňuje Penelope Cruz jako jeho femme fatale.


Foto: Falcon.cz

Když se Jack Sparrow (Johnny Depp) setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti ...Po filmech Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly (2003), Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006) a Piráti z Karibiku - Na konci světa (2007), které režíroval Gore Verbinski, konečně přichází čtvrtý díl s názvem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, který však po režijní stránce dostal na starosti Rob Marshall,. Režisér je známý jako tvůrce filmů Chicago, Gejša a Nine a za režii muzikálu Chicago byl dokonce nominován na Oscara.

Dobrodružný snímek měl před pár dny premiéru na filmovém festivalu v Cannes a nevzbudil u diváků a kritiků zrovna nadšení. Byl mu vyčítán slabý scénář, příliš mnoho akce a málo pirátské poetiky. Na druhou stranu se jej někteří kritici zastávájí s tím, že to určitě není takový průšvih jako byl třetí díl ... Doufejme tedy, že změna na postu režiséra ze strany produkce byla spíše pozitivním krokem.

Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna/Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides má v českých kinech premiéru 19. května 2011 a bude uveden jak ve 3D verzi s dabingem, tak i ve formátu 2D s dabingem i s titulky.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Bronson Webb, Keith Richards, Kevin McNally, Geoffrey Rush, Richard Griffiths, Stephen Graham, Rob Marshall, Sam Claflin, Judi Dench, Astrid Berges-Frisbey, Gemma Ward, Penélope Cruz, Ian McShane, Robbie Kay

Filmy:
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Óscar Jaenada, Steve Evets, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna film, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna foto, Na vlnách podivna premiéra, Piráti z Karibiku premiéra, Rob Marshall film, Rob Marshall movie, Rob Marshall režie, Rob Marshall Piráti z Karibiku, Pirates of the Caribbean, Pirates of the Caribbean photo, Pirates of the Caribbean video, Pirates of the Caribbean trailer, Pirates of the Caribbean movie, Pirates of the Caribbean film, On Stranger Tides, On Stranger Tides photo, On Stranger Tides film, On Stranger Tides movie, On Stranger Tides video, On Stranger Tides trailer
TOPlist