John Cleese přijel do Prahy na "olympijský čaj"!

18.08.2011

Slavný "montypythonovský" herec John Cleese (71) přiletěl natočit pozvánku na londýnskou olympiádu! Britský komik bude pod režijním vedením Tomáše Mašína točit projekt s názvem Žijeme Londýnem, který zaštiťuje Český olympijský výbor.


John Cleese
Foto: wikipedia.org, BBC

John Cleese (71), který se proslavil jako člen slavné komediální skupiny Monty Python a také díky sérii skečů Monty Pythonův létající cirkus, přiletěl do Prahy ve středu dopoledne. V následujících dvou dnech ho čekají zkoušky a v pátek začne v ateliérech na Strahově samotné natáčení.

Krátké komediální spoty, které mají nalákat české diváky na Letní olmypijské hry v Londýně v roce 2012, vycházející z klasických britských zvyklostí, jako jsou čaj o páté, klobouky, telefonní budky nebo třeba ostrovní vynález jménem minisukně. Spoty budou mít podobu "zvláštních jazykových lekcí" a lidé se budou s nimi v médiích setkávat od října až do začátku her.


Jeden z nejslavnějších skečů - Ministerstvo švihlé chůze!

John Cleese, který měl být původně právníkem, ale nakonec se stal komikem, natočil během své kariéry více než sto filmů a za snímek Ryba jménem Vanda byl dokonce nominován na Oscara a získal cenu BAFTA.

Herec, který často propůjčuje hlas postavám z animovaných příběhů (Shrek, Planeta 51 nebo Medvídek Pú ), v současnosti točí film Autobiografie lháře – Pravdivý příběh Grahama Chapmana, což byl jeho kolega ze skupiny Monty Python, který zemřel v roce 1989.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Mašín, John Cleese

Interpreti:
Monty Python

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, komici, youtube, britské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, youtube com, britští herci, britští komici, zahraniční komici, John Cleese foto, John Cleese photo, John Cleese Praha, John Cleese Prague, John Cleese Monty Python, John Cleese olympiáda, John Cleese natáčení, John Cleese ČOV, John Cleese Londýn, John Cleese návštěva Prahy, Monty Pythonův Létající cirkus, John Cleese humor, Žijeme Londýnem, komediální herci, Český olympijský výbor
TOPlist