Jodie Marsh vyrazila na lov! Fotky se silikony jistě zaberou!

31.12.2013

Jodie Marsh usoudila, že tříletý celibát je akorát tak dost a rozhodla se, že si zkrátka a dobře uloví chlapa, a to tak že hned. Za pomoci pěkně žhavých fotek, ve kterých neváhá ukázat své pověstné silikony, to jistě nebude problém!

Jodie Marsh
Zdroj: Profimedia.cz

Jodie Marsh se vrací do světa randění, sexu a hlavně mužů. Po třech letech bez partnera oficiálně vyhlásila na svém facebookovém profilu: „Plány do roku 2014 jsou jasné. Najít si chlapa. Zamilovat se. Vdát se. Mít děti. Jestlipak se tohle všechno může stát co nejdříve?“.

A aby vše bylo více než jasné, své vzkazy doprovází pěkně rajcovními fotkami, na kterých její silikony zahalují ty nejtitěrnější páskové bikiny, jaké jste mohli vidět. Své přání zopakovala ještě s jasnějším a naléhavějším poselstvím: „Nenechejte moje oblíbené prádlo zahálet!“.

Jodie Marsh, oblíbená TV celebrita a modelka, hledala manžela prostřednictvím médií již v roce 2007. Jakpak jí to vyjde tentokrát?

Autor: Michaela Kadlecová

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Marsh

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
fotky celebrit, žhavé fotky celebrít, žhavé fotky, nahé celebrity foto, silikonové celebrity, Jodie Marsh fotky, Jodie Marsh foto, Jodie Marsh nude, Jodie Marsh sexy fotky, silikónové dívky
TOPlist