Jodie Marsh opět děsila svými melouny, silikonů se zbavovat nechce

09.04.2015

Zatímco jiná  silikonová sexbomba Katie Price (36) se postupně svých obřích ňader zbavuje, Jodie March si na nich stále zakládá a nezapomíná je pravidelně svým fanouškům servírovat.

Jodie Marsh
Zdroj: Profimedia.cz

Jodie Marsh (36) je stejně stará jako Katie Price, obě se svého času chlubili ňadry vycpanými silikonem, ale tím podobnost končí. Zatímco Katie povila již páté dítě, Jodie je bezdětná, silikonů se zbavovat nehodlá a v poslední době se snaží prezentovat hlavně jako fitness modelka, která na své postavě tvrdě dře, a tak může kromě silikonů a tetování vystavit také na ženu celkem značnou muskulaturu.

Jodie tvrdí, že poslední fotografii, na které je vyprsená a pouze v bikinách pořídila v anglickém Esssexu, kde se asi neuvěřitelně oteplilo. Tak doufejme, že podobná horka dojdou co nevidět i k nám! 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Marsh

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
modeling, britské celebrity, britské modelky, sexy fotografie, silikony, silikonové modelky, silikonové celebrity, dovolené celebrit, Jodie Marsh sexy foto, Jodie Marsh modelka, Jodie Marsh modeling, Jodie Marsh Instagram, Jodie Marsh nahé foto, Jodie Marsh prsa, Jodie Marsh postasva, Jodie Marsh ňadra, Jodie Marsh dovolená, Jodie Marsh Facebook, Jodie Marsh žhavé fotky
TOPlist