Jodie Foster připravuje sci-fi thriller!

23.03.2011

Americká herečka a režisérka Jodie Foster (48) hodlá natočit sci-fi thriller s rodinnými prvky! Dvojnásobná držitelka Oscara si chce vyzkoušet žánr, se kterým má zkušenosti jen jako herečka ve filmech svých kolegů.


Jodie Foster ve filmu Spojenec!
Foto: Universal Pictures

Jodie Foster, která v současnosti pracuje na scénáři svého nového filmu, prozradila, že příběh má sice rodinné prvky, ale půjde o čistou žánrovou záležitost. Jako režisérka si po intimních dramatech hodlá vyzkoušet něco nového.

Herečka sci-fi okusila už ve filmu Kontakt a thrillerů natočila také nespočet - Znásilnění, Úkryt nebo ten nejslavnější Mlčení jehňátek, za který dostala v roce 1992 Oscara.


Bobr - trailer!

Jodie Foster samozřejmě nerežíruje poprvé - v devadesátých letech natočila drama Človíček Tate (1991) a komedie Domů na svátky (1995). Teď se po šestnácti letech jako režisérka vrací s filmem Bobr/The Beaver, kde jednu z hlavnch rolích ztělesnil všemi opovrhovaný Mel Gibson.

Premiéra snímku Bobr však už byla několikrát odložena kvůli skandálům hlavního představitele, a tak nakonec se dočká jen limitovaného uvedení v létě 2011.

Jodie Foster se má v tomto roce jako herečka objevit také v dramatu Romana Polanského God of Carnage, který je příběhem dvou manželských párů, jež se jednoho dne sejdou, aby probrali své problémy. Jenže celý večer se nakonec promění ve zlý sen ... Prostě důstojná příprava na režii thrilleru!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Foster, Mel Gibson

Filmy:
Kontakt, Mlčení jehňátek

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, americké hvězdy, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Oscar, úkryt, znásilnění, Jodie Foster fotky, Jodie Foster photos, Jodie Foster sexy, držitelky oscara, americké režisérky, zahraniční režisérky, Bobr, The Beaver, Jodie Foster film, Jodie Foster režie, Jodie Foster movie, Jodie Foster sci-fi thriller, sci-fi thriller, Jodie Foster natáčení, Jodie Foster režisérky
TOPlist