Jodie Foster nezapře geny - její matka je taky homosexuál!

17.01.2013

A odpůrci gayů a leseb mají v ruce pádný argument, proč by neměli tito jedinci společně adoptovat děti! A teď zase vážně! Jodie Foster (50) se sice veřejně přiznala, že se jí líbí ženy, ale zapomněla dodat, že podobnou "vlastnost" má také její matka Brandy, která ji vychovala s tetou Josephinou!

Jodie Foster
Zdroj: Franz Richter, wikipedia.org

Jodie Foster (50) učinila svůj coming out během předávání Zlatých glóbů, kde si převzala cenu za celoživotní dílo. Zahraniční bulvární média ale teď přišla s informací, že také její matka Brandy Almond si po rozvodu s jejím otcem Luciusem Fosterem našla přítelkyni jménem Josephine Dominguez, které se říkalo "teta Jo".

Matka se totiž rozešla se svým manželem ještě před narozením Jodie Foster, takže herečka i její starší sourozenci byli posléze vychováni dvěma ženami, které byly víc než kamarádkami - matkou Brandy a tetou Jo. A škarohlídi by jistě řekli: A zanechalo to na ní následky, co?

Čtěte také

Jodie Foster, která žila v letech 1993 až 2006 s filmovou producentkou Cydney Bernard, je v současnosti podle svých vlastních slov nezadaná. Americká média ale tvrdí, že už si začala románek se spisovatelkou a producentkou Cindy Mort, s níž se setkala během natáčení filmu The Brave One

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Foster

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, režisérky, Jodie Foster fotky, Jodie Foster sexy, americké režisérky, zahraniční režisérky, Jodie Foster foto, Jodie Foster Zlatý glóbus, Jodie Foster pocta, Jodie Foster video, Jodie Foster lesba, Jodie Foster coming out, Jodie Foster přiznání, Jodie Foster lesbické vztahy, Jodie Foster lesbička, Jodie Foster matka, Jodie Foster teta
TOPlist