Již za dva dny dorazí do Prahy Pharrell Williams!

15.09.2014

Těžko říci, zda by se třeba před rokem a půl chystalo na koncert Pharrella Williamse (42) do pražské O2 Arény tolik lidí, a to i když šlo o osobnost ve Státech rozhodně ne neznámou. Po úspěchu megahitů Get Lucky a Happy však i u nás patří tenhle zpěvák do první ligy!

Pharrell Williams
Zdroj: Youtube

Je to asi rok a půl, co úspěšně vylétl na vrchol hitparády singl Get Lucky francouzských Daft Punk, ve kterém zpíval právě Pharrell. Své vítězné tažení dokonal ještě skladbou Happy, ke které natočil velmi chytrý čtyřiadvacetihodinový videoklip, který lákal následování.

Ve svých dvačtyřiceti létech není Pharrell v branži rozhodně žádným nováčkem. Spolu s Chadem Hugem tvoří producentské duo Neptunes, v roce 2004 obdržel dokonce cenu Grammy, a to  za produkci alba Justina Timberlakea Justified. Pharrell Williams je také fanouškem módy, jde o spoluzakladatele módních značek Billionaire Boys Club a Ice Cream Clothing.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pharrell Williams

Interpreti:
Daft Punk

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, američtí zpěváci, americký zpěvák, Pharrell Williams youtube, Pharrell Williams Praha, američtí zpěváci foto, Pharrell Williams foto, Pharrell Williams Get Lucky, Pharrell Williams klipy, Pharrell Williams videoklipy, Pharrell Williams youtube videa, Pharrell Williams online, Pharrell Williams hity, Pharrell Williams songy, Pharrell Williams písně, Pharrell Williams koncerty, Pharrell Williams koncert Praha, Pharrell Williams pražský koncert, Pharrell Williams O2 Aréna, Pharrell Williams produkce
TOPlist