Jitka Válková po Mirkovi Ciprovi již netruchlí, je prý po uši zamilovaná do jistého mladíka!

21.05.2014

Není to tak dávno, co se modelka a Misska Jitka Válková (22) rozešla s trenérem Mirkem Ciprou a už se ukázala po boku nového muže. Jitka rozhodně nesmutnila a netruchlila příliš dlouho, protože tvrdí, že je opět zamilovaná až po uši. Na milého Mirka tak zapomněla za dva měsíce!

Jitka Válková
Zdroj: Instagram

Jitka Válková nedávno nafotila krásnou kolekci svatebních šatů, v jejím osobním životě se však zatím ke svatbě neschyluje. Ostatně Jitce je teprve 22 let, takže na podobná dobrodružství má ještě spoustu času.

Potenciálního ženicha si však Jitka pořídila. Její nový milenec je podobně starý, jako je ona sama, zatímco trenér Mirek byl skoro o dvacet let starší.

Po rozchodu si Jitka nechala zesvětlit vlasy, ale samota, stejně jako blond vlasy jí dlouho nevydržela. Poté, co se stala zase brunetkou, se objevili s výše zmiňovaným mladíkem, samotě asi příliš neholduje!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jitka Válková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české dívky, Missky, fotky českých modelek, české Missky, Miss ČR fotky, Jitka Válková foto, Jitka Válková přítel, Jitka Válková partner, Jitka Válková nový přítel, Misska Jitka Válková, Jitka Válková nový vztah, Jitka Válková nový muž, Jitka Válková Instargram, Jitka Válková Facebook, Jitka Válková Miss Čr, české krásky foto
TOPlist