Jitka Válková konečně ukázala nového přítele! Je to fotbalista a model, jak překvapivé!

03.06.2014

Také milujete takové ty řeči, když se někdo rozchází, že za tím není nikdo třetí? V naprosté většině se zakrátko ukáže, že zde další partner pochopitelně je a že zkrátka a dobře šla dotyčná za lepším. A podobně to bude asi u Miss Jitky Válkové (22), která nedávno opustila fintess trenéra misek Mirka Cipru.

Jitka Válková
Zdroj: Instagram

A nyní už je zcela jasné, který fešák za rozchodem stál! Je jím Adam Klavík (22), kterého můžeme znát také ze soutěže Muž roku, kde před pár lety úspěšně bodoval. Navíc ještě hraje za klub Bohemians 1905, takže jde o to nejklasičtější spojení Miss a fotbalisty.

Jitka Válková se nedávno účastnila jako patronka soutěže Dívka roku, kam svého milého vzala sebou a oficiálně ho tak přiznala.

A světe div se, z Jitky se pochopitelně stala obrovská fanynka Bohemky (kterou tak miluje třeba herec Ivan Trojan), nevynechá jediné utkání a oslavovala pochopitelně i to, že Bohemka (ta pravá a jediná) zůstává v lize.

Na druhou stranu je Adam stejného věku jako Jitka, i když poněkud vyšší postavy… Jak se bude asi tak vyvíjet tenhle románek?

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jitka Válková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české dívky, Missky, fotky českých modelek, české Missky, Miss ČR fotky, Jitka Válková foto, Jitka Válková přítel, Jitka Válková partner, Jitka Válková nový přítel, Misska Jitka Válková, Jitka Válková nový vztah, Jitka Válková nový muž, Jitka Válková Instargram, Jitka Válková Facebook, Jitka Válková Miss Čr, české krásky foto, Adam Klavík, fotbalista Adam Klavík, Adam Klavík Jitka Válková, Adam Klavík Muž roku
TOPlist