Jitka Smutná v šoku: Její milenka měla těžkou autonehodu!

14.06.2013

Petra Braunová, která je již deset let partnerkou známé herečky, přežila děsivou havárii! Spisovatelka byla po nárazu do sloupu hospitalizována s mnohačetnými pohmožděninami a se zlomeninou hrudní kosti.

Jitka Smutná
Zdroj: TV Prima

Jitka Smutná (61) měla v posledních dnech obrovský strach o svou partnerku, která po nehodě skončila na traumatologii v nemocnici v Klatovech. Petra Braunová, která už byla naštěstí propuštěna do domácího léčení, nakonec vyvázla "jen" se středně těžkými zraněními.

Spisovatelka jela ve voze se svou dcerou Marií a přáteli. Na křižovatce jim však jiný řidič nedal přednost, narazil do nich a odmrštil vůz do sloupku.

Čtěte také

Jitka Smutná učinila před rokem překvapivý coming out, když se přiznala k tomu, že je na ženy a také veřejnosti představila svou dlouholetou milenku!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jitka Smutná

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, lesbičky, české herečky, TV Prima, lesby, nehody celebrit, české lesbičky, české lesby, Jitka Smutná foto, Jitka Smutná Cesty domů, Jitka Smutná seriál, Jitka Smutná fotky, Jitka Smutná lesba, Jitka Smutná lesbička, lesbické herečky, Jitka Smutná nehoda partnerky, Jitka Smutná nehoda milenky, Jitka Smutná nehoda přítelkyně
TOPlist