Jitka Asterová: Ozbrojený útočník jí vyhrožoval zabitím!

13.11.2011

Jitka Asterová (51) za návštěvu jednoho pražského baru málem zaplatila životem! Herečka, která si jen v pátek večer vyrazila na jazzový dýchánek, netušila, že mohla čelit ozbrojenému útočníkovi!

Jitka Asterová
Zdroj: ShowBiz.cz

Jitka Asterová (51) měla doslova infarktový víkend! Do baru na pražských Vinohradech, kam si herečka zašla za trochou jazzu (to je teď prej hodně oblíbený), totiž z pátku na sobotu vpadl útočník s pistolí, který tamním hostům vyhrožoval, že je zastřelí! Soukromá párty, na níž hráli jazzmani z Británie, tak dostala nečekané grády!

Pachatelem útoku byl údajně gambler bulharského původu (zřejmě byl v baru nějaký balkanista, který to poznal), který prohrál v ten den velkou sumu peněz a potřeboval si na někom vybít svůj vztek. Muž prý nejdříve vlezl do baru, kde se choval velmi agresivně. Když všem dosytosti vynadal, odběhl si pro zbraň a začal vyřvávat, že všechny hosty zabije!

Čtěte také


Útočník se pak snažil jedné z návštevnic odcizit kabelku a strhla se rvačka. Naštěstí duchapřítomný majitel hned zavolal policii, načež pachatel ještě před příjezdem policejní hlídky uprchl. Pravdou ovšem je, že v baru bylo v tu chvíli kolem padesáti lidí, takže kdyby bulharský rapl splnil své hrozby, byl by to pěkný masakr!

P.S.: Podle nejnovějších informací ovšem Jitka Asterová odešla z baru ještě před útokem, takže jí vlastně žádné zabití nikdy nehrozilo. I tak má herečka o adrenalinový zážitek postaráno a může o něm vyprávět v nějakém zábavném pořadu. I když tam ve skutečnosti nebyla - na to už se lidé ptát nebudou!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jitka Asterová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, youtube, moderátorky, české herečky, youtube video, youtube com, Jitka Asterová foto, Jitka Asterová spory, Jitka Asterová moderování, Jitka Asterová útok, Jitka Asterová strach, Jitka Asterová napadení, Jitka Asterová gambler, Jitka Asterová fotky, Jitka Asterová ozbrojený útočník, Jitka Asterová jazz, Jitka Asterová vyhrožování smrtí
TOPlist