Jirka Mádl se vrhl na podnikání na internetu a ukáže vám jak!

08.09.2015

Jirka Mádl (28) se nezdá. Původně floutek z filmu pro náctileté se ukazuje jako muž několika řemesel. Kromě hraní se pustil také do režírování a nejnověji i do podnikání, do kterého chce zasvětit i možné zájemce!

Jiří Mádl
Zdroj: Youtube

Zcela původně prodával Jirka elektrické koloběžky a přičichnul tak k byznysu, který mu zřejmě přešel do krve. Nyní se rozhodl, že přenese těžiště svého podnikání na internet.

Spolu se svými spolužáky z českobudějovického gymplu chce dokonce pořádat kurzy, které zájemcům osvětlí, jak to s tím podnikáním online a speciálně prostřednictvím Amazonu, tedy největšího světového zasilatelského obchodu, vlastně je.

Zájemci se mohou již nyní přihlásit na internetových stránkách www.podnikanisjirkou.cz, kurzy začínají již 16. září, takže je třeba si pospíšit! O investované peníze se prý nemusí bát: "Věříme, že zájemci poznají hodnotu toho, co hodláme předávat.

Budou mít možnost absolvovat polovinu kurzů a pak jedním kliknutím zažádat o vrácení peněz, pokud by měli pocit, že to třeba není pro ně. Ale tím chceme dokázat, že rozhodně nenabízíme zajíce v pytli," dodává Mádl. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Mádl

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští herci, Jiří Mádl online, Jiří Mádl youtube, Jiří Mádl videa, Jiří Mádl podnikání, Jiří Mádl kurzy, Jiří Mádl internet, Jiří Mádl podnikatel, podnikanisjirkou.cz, Amazon, podnikání online, podnikání na interneru, Jiří Mádl obchodník, české celebrity podnikání, čeští herci podnikání, Jiří Mádl koloběžky, mladí podnikatelé, podnikání přes internet, podnikatelské projekty
TOPlist