Jirka Bartoška opět natáčí! Tentokrát komedii Teorie tygra

08.08.2015

Herec Jiří Bartoška (68) má v těchto horkých dnech o zábavu postaráno. Natáčí totiž fungl novou komedii Rok tygra, kde bude hrát veterináře Jana, jeho tchán spáchá sebevraždu a tak se vydává na poněkud riskantní cestu.

Foto: Cinemart.cz (3x)

Film má opravdu hvězdné obsazení, po boku Jirky Bartošky uvidíme Elišku Balzerovou (66), dále pak Ivu Janžurovou (74), Bartoškovy dcery si zahraje Táňa Vilhelmová (37) a Pavla Beretová (31), zetě pak Jakub Kohák (40) a Jiří Havelka (35). Pod seriálem je podepsán Radek Bajgar, který má na „svědomí“ také seriál Neviditelní.

Film je určen všem generacím, ale především je to „komedie pro muže, kteří mají zkušenost s manželstvím, a pro ženy, které mají zkušenosti s muži“. Snímek o revoltě a partnerských vztazích se má dotýkat témat, jako jsou ztráta svobody, hledání smyslu života a štěstí, ztráta paměti.

V dalších rolích filmu se představí Arnošt Goldflam, Lucia Siposová, Jan Novotný, Klára Melíšková, Jaromír Dulava a další. Film se natáčí do půlky září, premiéru bude mít na jaře příštího roku.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiří Bartoška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české filmy, české herečky, čeští režiséři, český film, Jiří Bartoška foto, hudební novinky, nové české filmy, Jiří Bartoška online, Jiří Bartoška filmy, Teorie tygra, Jiří Bartoška novinky, Jiří Bartoška natáčení, Jiří Bartoška tvorba, film Teorie tygra, Teorie tygra režisér, Jiří Bartoška režisér
TOPlist