Jiřina Jirásková má problémy s očima a musí na operaci!

05.09.2011

Jiřina Jirásková (80), která v poslední době trpí mnoha zdravotními neduhy, musí podstoupit další operaci!  Slavná herečka po problémech se zažívacím traktem, kyčelním kloubem a páteří obtěžuje slabý zrak.

Jiřina Jirásková
Zdroj: TV Barrandov


Jiřina Jirásková (80), která v únoru oslavila osmdesáté narozeniny, plánuje operaci očí, neboť ji trápí šedý zákal. Vzhledem k tomu, že se zákrok provádí ambulantně a pacient nemusí podstoupit anestezii, herečka se operace skoro vůbec nebojí. Její oslabený organismus, který prodělal v posledních měsích několik chorob, by navíc možná anestezii nemusel vydržet!

Čtěte také


Herečka v současnosti natáčí (podle svých slov svůj poslední) film Školní výlet, kde se sejde s mnoha stejně starými kolegy. Snímek režiséra Petra Šíchy vzniká vzniká v producentské dílně Tomáše Magnuska. Scénárista stál již za podobně laděným filmem Pamětnice, v němž také složil poctu několika hercům nejstarší generace. Jiřina Jirásková jako legenda českého filmu a divadla tam samozřejmě nemůže chybět!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiřina Jirásková

Filmy:
Světáci, Školní výlet

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české filmy, české herečky, youtube video, youtube com, zrakové problémy, Divadlo na Vinohradech, Jiřina Jirásková foto, Jiřina Jirásková video, Jiřina Jirásková osmdesátiny, Jiřina Jirásková divadlo, Jiřina Jirásková film, Jiřina Jirásková Divadlo na Vinohradech, Jiřina Jirásková nevolnost, Jiřina Jirásková fotky, Jiřina Jirásková natáčení, Jiřina Jirásková oči, Jiřina Jirásková operace očí, Jiřina Jirásková šedý zákal, Jiřina Jirásková zrak
TOPlist