Jiřina Bohdalová prý zrušila smlouvu těsně před podpisem!

03.09.2010

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (79) si údajně rozmyslela účast v seriálu Vyprávěj!Ačkoliv mohla být jednou z nových hvězd retroseriálu Vyprávěj, krátce před natáčením svou roli vrátila!Jiřina Bohdalová si měla zahrát roli tetičky, která by byla jednou z ústředních postav nové série retrocyklu České televize. Její účast by jistě pozdvihla úroveň seriálu Vyprávěj.

Herečka a držitelka dvou Českých lvů prý dlouho svou účast zvažovala a byla připravena ji přijmout. Nakonec však na poslední chvíli dala televizi vale z blíže neurčených důvodů! Je to zvláštní, protože to určitě nehrál roli její věk, neboť ještě donedávno točila seriál TV Nova Pojišťovna štěstí!Česká televize musela najít náhradu, kterou se stala herečka a známá dabérka Jana Altmanová (65). Sama Jiřina Bohdalová ovšem informace o náhlém zrušení smlouvy striktně popírá a dělá, že nikdy neměla být do seriálu angažována. Tak kdo tedy vlastně zrušil smlouvu? Nebo je to skutečně jen fáma?

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiřina Bohdalová

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, herečky, herečka, České celebrity, celebrity foto, české celebrity foto, youtube, český showbusiness, české herečky, Česká Televize, youtube video, youtube com, český bulvár, české seriály, česká herečka, jiřina bohdalová foto, jiřina bohdalová herečka, jiřina bohdalová fotky, televizní seriál, seriál vyprávěj, Jiřina Bohdalová photos, Jiřina Bohdalová zrušení smlouvy, Jiřina Bohdalová vyprávěj, Jiřina Bohdalová herecké role, Jiřina Bohdalová video, Jiřina Bohdalová televarieté
TOPlist