Jiřina Bohdalová dostane medaili od prezidenta! Za podporu v kampani?

15.09.2013

Slavná herečka se konečně dočká státního ocenění, které obdrží z rukou svého oblíbeného politika! Ano, Jiřina Bohdalová dostane u příležitosti svátku 28. října medali Za zásluhy od prezidenta Miloše Zemana, do jehož fanklubu se hrdě hlásí!

Jiřina Bohdalová
Zdroj: Česká televize

Jiřina Bohdalová (82), která ještě nikdy žádný metál od prezidenta nedostala (když nepočítáme titul zasloužilá umělkyně), se nyní dočká řádného ocenění! Prezident Miloš Zeman (68), jehož herečka vehementně podporovala v jeho prezidentské kampani, se ji chystá vyznamenat medailí Za zásluhy.

Čtěte také

Hlava státu totiž naznala, že Jiřina Bohdalová je poslední z tzv. světaček, tedy z trojice hereček, které si střihly hlavní role v legendární komedii Světáci. A vzhledem k tomu, že Iva Janžurová a Jiřina Jirásková už vyznamenání dostaly od prezidenta Václava Klause, je nutno ocenit i tu třetí ...

Čtěte také

Jiřina Bohdalová byla prý slovy pana prejzidenta překvapená, a tak už teď vybírá róbu, kterou si 28. října vezme Pražský hrad. No, držitelka dvou Českých lvů sice patřila k podporovatelkám Miloše Zemana, ale její herecká kariéra je neoddiskutovatelná a metál si určitě zaslouží!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiřina Bohdalová, Miloš Zeman

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, youtube com, čeští politici, jiřina bohdalová foto, jiřina bohdalová fotky, Jiřina Bohdalová ocenění, Jiřina Bohdalová prezident, politici youtube video, Jiřina Bohdalová herectví, Jiřina Bohdalová kariéra, Jiřina Bohdalová prezidentský metál, Jiřina Bohdalová podpora prezidenta, Jiřina Bohdalová státní vyznamenání, Miloš Zeman vyznamenání
TOPlist