Jiří Strach si z Varů odváží cenu za Anděla Páně 2

09.07.2017

Zatímco hlavní soutěž vyhrál poněkud nečekaně český film Křižáček, režisér Jiří  Strach (43) si odváží Modrou kostku Innogy za Anděla Páně 2. 

Jiří Strach
Zdroj: Instagram
 

Jiří Strach si cenu, která se uděluje za úspěšná díla, která Innogy spoluprodukovalo, jistě zaslouží. Pohádka prolétla kiny jako raketa, díky ní se vydalo do kina 1,2 milionu diváků a doposud za ni tvůrci utržili 137 milionu korun! To je něco neuvěěřitelného, k čemu se žádný český film za dlouhá léta ani nepřiblížil.

"Takový úspěch snímku Anděl Páně 2 byl opravdu nečekaný. V době, kdy se debatuje, proč už se tolik nechodí nejen na české filmy, dorazí do kin Strachova pohádka, překoná návštěvnost jednoho milionu diváků a stane se komerčně nejúspěšnějším českým filmem promítaným v tuzemských kinech," uvedl šéf innogy Česká republika Martin Herrmann a má pravdu! 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Strach

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Karlovy Vary festival, Jiří Strach režie, Festival Karlovy Vary, jiří strach anděl páně pohádka, jiří strach anděl páně 2, jiří strach režisér, jiří strach cena innogy, kostka innogy, jiří strach karlovy vary, jiří strach novinky, jiří strach filmy
TOPlist