Jiří Pomeje prý bude vymáhat peníze od ženské mafie!

26.02.2013

Tak to asi brzo skončí v sudu s kyselinou na dně Orlické přehrady! Jiří Pomeje (48) je však novodobý rytíř bez bázně a hany, a tak nastaví svůj donkichotský štít a kopí a pojede i do předem prohrané bitvy! A kdo ví, třeba nakonec zvítězí!

Jiří Pomeje
Zdroj: TV Prima

Jiří Pomeje (48) dostal v minulým týdnu padáka z postu moderátora VIP zpráv, které moderoval necelý rok a ještě si to u TV Prima rozházel řečmi o ženské mafii, která údajně stála za jeho vyhazovem. Ale teď se ukazuje, že známý herec má ještě pár trumfů v rukách!

Čtěte také

Podle médií měl totiž Jiří Pomeje s TV Prima podepsanou exkluzivní smlouvu, která mu zaručovala příjem po určitou dobu, a tak by byl blbej, kdyby se jich jen tak vzdal.

Tento kontrakt mu údajně - jako externistovi - zaručoval až půlroční plat. Je tedy jasné, že "Jirka Pomík" už nebude vymáhat své peníze skrz mediální výkřiky v bulváru, ale rovnou pošle do televize armádu právníků!

Čtěte také

Sám herec a moderátor tvrdí, že má spoustu dalších pracovních nabídek, a tak se do nějakých právních bitev zatím nechystá. Ale jestliže jde opravdu o částku až půl milionu korun, jak píší média, tak to bude ještě pěkná debata!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
8 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Pomeje

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, herci, youtube video, youtube com, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, Jiří Pomeje fotky, Jiří Pomeje foto, Jiří Pomeje televize, celebrity na mizině, čeští smolaři, Jiří Pomeje VIP zprávy, Jiří Pomeje TV Prima, Jiří Pomeje moderování, Jiří Pomeje humor, Jiří Pomeje urážky, Jiří Pomeje nespokojený, Jiří Pomeje naštvaný, Jiří Pomeje Prima Family, Jiří Pomeje výpověď z televize, Jiří Pomeje vyhazov z televize, Jiří Pomeje ženská mafie, Jiří Pomeje alkoholismus
TOPlist