Jiří Pomeje dostal od kamaráda pár facek! Za co?

19.07.2011

Jiří Pomeje (46) se popral se svým kamarádem, aby o něm zase bylo slyšet! Známý komediant opět rozčeřil stojatě okurkové vody českého bulváru!


Jirka Pomeje je členem Klubu rváčů!
Foto: Orca s.r.o.

Jiří Pomeje (46) nás už dlouho nepobavil nějakým rozverným kouskem, a tak s povděkem kvitujeme, že se opět dostal na stránky novin. Kontroverzní producent a herec se tentokrát nepohodl se svým kamarádem a sponzorem Pavlem Páskem a jejich hádka podle médií skončila menší rvačkou.

Pánové svou hádku bohužel mediálně moc nepodchytili, protože nablízku nebyl žádný fotograf, který by jejich potyčku nafotil. Musíme se tedy spolehnout na pouhé slovní vylíčení rvačky ze strany Pavla Páska, který se okamžitě svěřil bulváru.

Čtěte také


Incident se odehrál v jeho kasinu, kde prý Pavel Pásek chytil Jirku pod krkem a jednu mu vlepil. Herec se zřejmě moc nebránil a prý mohl být rád, že mu životní kámoš nezlomil nos. Příčinou sporu prý bylo, že Jiří Pomeje svému příteli jaksi nevrací peníze, kterému neustále půjčuje ...

Jenže Jirka je bohém a umělec, který se na kdejakou půjčenou korunu nedívá! Otázka na závěr tedy zní: Jsou Jirka a Pavel stále ve při?

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
8 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Pomeje

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, herci, youtube video, youtube com, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, producenti, čeští producenti, Jiří Pomeje foto, pavel pásek, Jiří Pomeje komedie, jiří pomeje photo, Jiří Pomeje rádio, rozhlasoví moderátoři, Jiří Pomeje sázka, Jiří Pomeje trapas, Jiří Pomeje koupání, Jiří Pomeje rvačka, Jiří Pomeje kamarád, Jiří Pomeje pár facek, Jiří Pomeje kasino, rvačka v kasinu
TOPlist