Jiří Menzel řádí ve Varech jako zamlada!

06.07.2014

Filmový festival ve Varech pokračoval dalšími dny, na kterých se hojně promítalo, ale ještě více chodilo na mejdany a celebrity se zase předvedly v nových šatech.

Jiří Menzel
Zdroj: Profimedia.cz

Festivalu se účastní také slavný režisér Jiří Menzel (76) který se ukázal na zahájení ve skvostném bílém obleku. To jeho žena o několik desetiletí mladší Olga Menzelová zvolila úchvatnou černou kombinézu s černou krajkou a vedle všech možných výstřihů až na břicho vypadala nejvíce sexy právě ona!

Ač má Jiří Menzel na krku sedmý křížek, na zahajovacím večeru pařil jako za mlada a jeho ruce šmátralce neunikla moderátorka Gábina Partyšová (36). Že by takto vraceli něco oba svým partnerům? Minulé Vary se totiž do sebe zakousli právě Olga Menzelová s bývalým manželem Gábiny, Josefem Koktou (57).

I přes náročnou party Jiří Menzel ale druhý den vstal a uvedl obnovenou premiéru jeho veledíla Ostře sledované vlaky. Tomu se říká výdrž a disciplína!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Josef Kokta, Jiří Menzel, Gabriela Partyšová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
karlovy vary, Jiří Menzel foto, Karlovy Vary festival, Karlovy Vary MFF, Karlovy Vary Jiří Menzel, Karlovy Vary 2014, Karlovy Vary festival 2014, MFF, MFF 2014, Karlovy Vary novinky, Karlovy Vary festival zprávy, Karlovarsklý festival, Karlovarsklý festival 2014
TOPlist