Jiří Chum se na TV Prima choval jako primadona!

20.08.2010

Bývalý moderátor zpráv TV Prima Jiří Chum (30) si prý najal agenta, aby za něj žádal o zvýšení platu! Toto jednání urazilo vedení televize, a proto následoval vyhazov!Moderátor zpráv Jiří Chum se zřejmě cítil být nadřazeným člověkem, který by se neměl obtěžovat hovořit se svým zaměstanavatelem. "Primadona" mezi zprávaři si totiž minulý týden najala speciální osobu, která jako jeho velvyslanec měl jednat o zvýšení jeho platu!

Takové povýšenecké jednání jeho domovskou televizi natolik naštvalo, že odmítla jednat s jeho prostředníkem o čemkoliv a následovala výpověď!

Čtěte více: Jiří Chum: Jeho odchod z televize provázejí nejasnosti

Podle zaměstnanců TV Prima navíc Jiří Chum porušil smlouvu tím, že nesplnil dohodu o mlčenlivosti , která spočívá v tomm, že nesmí nikomu prozradit, jaký plat pobírá. Zprávař však o všem ochotně mluvil, aby mu všichni dali za pravdu, že mu v televizi ubližují!

Jiří Chum bude moderovat zprávy ještě do půlky září, pak bude s největší pravděpodobností nahrazen svým kolegou. TV Prima s ním po této zkušenosti už nepočítá na žádný post.

Celebrity:
Jiří Chum

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, TV Prima, gayové, čeští gayové, homosexuálové, čeští homosexuálové, Jiří Chum fotky, Jiří Chum photos, Jiří Chum gay, Jiří Chum odchod, Jiří Chum homosexualita, Jiří Chum moderování, Jiří Chum odchod z televize, moderátoři zpráv, vyhazov z televize, Roman Fojta, jiří chum agent, zvláštní velvyslanec
TOPlist