Jiří Babica dostal nůž na krk - musí se změnit, jinak poletí!

04.01.2013

Populární kuchtík, který už několik let v pořadu Babicovy dobroty předvádí neuvěřitelné věci, zůstává na obrazovce! Jiří Babica (51) se totiž s TV Nova dohodl (k neradosti svých odpůrců!) na obnovení smlouvy. Jeho setrvání v televizi bude ovšem podmíněné!

Jiří Babica
Zdroj: TV Nova

Jiří Babica (51) podle médií dostal od TV Nova podmínku, že musí konečně nabídnout něco nového a originálního, a nesmí tak okatě prosazovat kuchyni, která je levná, rychlá a jednoduchá. Potom totiž vypadá jako blbec a odlesk jeho slávy dopadá na televizi, která taky vypadá jako blbec ...

Hlavní novinkou prý bude nejen zkvalitnění receptů (už žádný veselý segedin!), ale též vaření se známými osobnostmi, což je tak zprofanovaný model, že to snad zvládne i tenhle kuchyňský umělec!

Čtěte také

Jak si s tím Jiří Babica poradí, je ve hvězdách. Osobnosti z řad celebrit si totiž do jeho pořadu nikdy moc nehrnuly, a tak proto si moderátor vždycky zval buď neznámé hospodyňky z jídelen, nebo své kamarády z jakéhosi Partesch Kirchenu. :-)

Jiří Babica, který před časem čelil podezření, že svým jídlem otrávil naše vojáky v Afghánistánu, se s požadavkem TV Nova určitě nějak popere a nakonec nám tento gastronomický mág ještě ukáže, zač je toho kečup!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Babica

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, kuchaři, čeští kuchaři, kulinářské pořady, Jiří Babica foto, Jiří Babica fotky, Jiří Babica pořad, Jiří Babica vaření, Jiří Babica lidové vaření, Jiří Babica buranství, Jiří Babica buran, Jiří Babica video, Jiří Babica TV Nova, Jiří Babica pořad o vaření, Jiří Babica kuchyně, Jiří Babica odchod z televize, Jiří Babica konec v televizi, Jiří Babica kritika
TOPlist