Jirešová a Langmajer po sobě pokukovali na cvičení jogy

02.04.2014

Vyzkoušeli jste někdy bikram jógu? Cvičení při poměrně vysokých teplotách je sice neuvěřitelně prospěšné, ale rozhodně také pěkně náročné. Herečka Ivana Jirešová však ukázala, že pro ni žádnou velkou zátěž nepředstavuje!

Foto: Bikramyoga.cz (6X)

Na předváděcí akci, která měla právě tento sport zpopularizovat, se předvedla Ivana Jirešová ve velmi úsporném oblečku, takže bylo jasné, že se o své tělo dobře stará a že právě bikram jógu pravidelně cvičí. Navíc se ukázalo, že je neuvěřitelně pružná a že jsou pro ni jednotlivé asány maličkostí! Ivana tak byla pro toto cvičení tou nejlepší reklamou.

Galerie

Na akci byl přítomen také herec Jiří Langmajer, o kterém se před několika lety psalo, že tvoří pár právě s Ivanou Jirešovou. Na akci se však pouze přátelsky pozdravili, vyfotili a rozešli se domů ke svým zákonným partnerům.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Ivana Jirešová, Jiří Langmajer

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
celebrity sexy foto, sexy fotky celebrit, Ivana Jirešová sexy fotky, Ivana Jirešová foto, Ivana Jirešová sexy foto, Bigram jóga, jóga, jóga cvičení, Jirešová Langmajer, Ivana Jirešová sexy tělo, Ivana Jirešová tělo
TOPlist