Jessica Alba mění profesi - bude z ní spisovatelka!

20.03.2012

Herečka se nevydává na spisovatelskou dráhu po prošlapané cestičce zveřejňování pikantérií ze života slavných! Jessica Alba (30) se totiž rozhodla, že se se světem podělí o své zkušenosti se zdravým životním stylem.

Jessica Alba
Zdroj: Thierry Caro, wikipedia.org


Kniha s názvem The Honest Life (tedy „poctivý, čestný život“) má být jakousi příručkou všem, kteří touží po vytvoření přirozeného a netoxického domácího prostředí nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Kniha prý není určena žádným ekošílencům, neboť, jak Jessica Alba říká, ona také není žádná extremistka, ale obyčejným lidem, kteří chtějí žít zdravěji.
Čtěte také

Kromě tipů, jak vytvořit netoxický dům, bude knížka obsahovat také hereččiny oblíbené rodinné recepty (např. na karbanátek s lněnými semínky), kosmetické tipy a designérské návody na autentické a přírodní vybavení bytu či domu.

Příručka by měla vyjít počátkem příštího roku, zda bude k dostání v českých knihkupectvích, zatím není jasné. Rozhodně jsme ale zvědavi, kterak si Jessica, která si zahrála třeba ve filmech Se slovníkem v posteli, Sin City – město hříchu, Oko či Fantastická čtyřka a úspěšně zastává roli manželky a dvojnásobné matky, poradí i s úlohou spisovatelky.

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jessica Alba

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Jessica Alba fotky, Jessica Alba foto, Jessica Alba sexy, Jessica Alba kniha, Jessica Alba psaní, Jessica Alba spisovatelka, Jessica Alba příručka, Jessica Alba životní styl, Jessica Alba profese, Jessica Alba fušování, Jessica Alba The Honest Life
TOPlist