Jeremy Clarkson, vyhozený z Top Gearu je v klidu! Prý má alespoň čas na fotbal!

12.03.2015

V pořadu Top Gear došlo v minulých dnech k zemětřesení. Produkce vyhodila moderátora Jeremyho Clarksona (54), který byl sice obrovsky populární, na druhou stranu jeho excesy začaly být neúnosné. Fanoušci se bouří a Jeremy? Ten je prý rád, že stihne fotbal!

Jeremy Clarkson
Zdroj: BBC America

Jeremy Clarkson dosud celou kauzu pěkně od plic, jak je jeho zvykem, nekomentoval. S novináři se setkal, ale při odpovědích na ožehavé otázky spíše vtipkoval. Ale například rozhodně odmítl to, co se povídá. A to sice, že napadl pěstí jednoho z členů štábu a svého dlouholetého známého za to, že došlo během natáčení jídlo.

Nepopřel, že je vyhozený, pouze zavtipkoval, že alespoň stihne důležitý zápas ve fotbale. Ke kauze se vyjádřil také na Instagramu a opět v nevážném duchu. Zde navrhuje, že místo nových dílů Top Gearu by mohlo BBC dávat některý z válečných dokumentů, které natočil.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jeremy Clarkson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
velká británie, britské seriály, britští moderátoři, auto moto, Jeremy Clarkson foto, Jeremy Clarkson online, Jeremy Clarkson Top Gear, Jeremy Clarkson výpověď, Jeremy Clarkson aféry, Jeremy Clarkson skandály, Jeremy Clarkson seriál Top Gear, Jeremy Clarkson BBC, Jeremy Clarkson youtube, Top Gear online, seriál Top Gear, motoristické seriály, seriál o autech, stanice BBC, TV BBC, auta
TOPlist