Jennifer Lopez má nová prsa!

21.01.2016

Pochopitelně, celebrita jakoukoliv práci chirurga nepřizná, ale fotky mluví jasně a hlavně odborníci to považují za fakt! Nová ňadra jsou ale skvělá práce!

Jennifer Lopez
Zdroj: Profimedia.cz

Asi žádná celebrita se nechlubí tím, že šla na plastiku. Naopak, všichni tvrdí, jak je na nich vše přírodní a že oni plastiky opravdu nepotřebují… A stejně tak Jennifer Lopez (46). Pohled na ni, jak se prochází po červeném koberci ve velmi přilehavých šatech a její ňadra jaksi popírají zemskou přitažlivost dává zapravdu těm, kdo tvrdí, že si nechala svá ňadra poupravit.

„Ať to udělal kdokoliv, odvedl skvělou práci!“ zní názor odborníků. Matce dvou dětí to nyní opravdu sluší a vypadá patrně nejlépe, co jsme ji kdy mohli vidět! Že by vážně jen příroda a dobré geny?            

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Jennifer Lopez

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
latinskoamerické zpěvačky, plastické operace, plastiky celebrit, nová prsa, Jennifer Lopez foto, Jennifer Lopez sexy, latiny, sexy latiny, Jennifer Lopez žhavé foto, Jennifer Lopez prsa, Jennifer Lopez matka, Jennifer Lopez rodina, Jennifer Lopez silikony, Jennifer Lopez plastiky, Jennifer Lopez plastika, prsaté latiny, silikonová ňadra
TOPlist