Jennifer Lawrence má nové tetování, ale s chybou. Podívejte se, jakou!

17.07.2015

Herečka Jennifer Lawrence (24) si nejenom díky sérii filmů  Hunger Games zajistila obdiv celé jedné generace. Stejně jako mnoho dnešních mladých lidí navíc fandí tetování. Její poslední se jí však příliš nepovedlo.

Jennifer Lawrence
Zdroj: Tabercil, wikipedia.org

Jen se nedávno podívala s rodinou herce Liama Hemswortha na slavný Comic Con, tedy událost, kde si užijí všichni milovníci komixu a seriálů. Podle Jennifer se zde všichni nechali tetovat, což ji přimělo k tomu, aby do toho šla i ona a nechala si na hřbet ruky vytetovat chemický symbol pro vodu, avšak v tělové barvě: „Potřebovala jsem svlažit!“ vtipkuje Jennifer.

Bohužel tento symbol nemá na ruce uvedený přesně tak, jak má být, tedy H2O s dvojkou na dolním indexu, ale s běžnou dvojkou a každý žák základní školy ví, že takto se voda nepíše! Ale nevadí, sympatické Jennifer bychom odpustili i to, pokud by si nechala vytetovat na kotník delfína, či růžičku!  

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jennifer Lawrence

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké herečky, americké celebrity, zahraniční herečky, Jennifer Lawrence video, Jennifer Lawrence foto, Jennifer Lawrence fotografie, Jennifer Lawrence tetování, Jennifer Lawrence tatoo, Jennifer Lawrence youtube, Jennifer Lawrence videa, Jennifer Lawrence rozhovor, Jennifer Lawrence Hunger Games, Jennifer Lawrence Comic Con, Jennifer Lawrence chybné tetování
TOPlist