Jennifer Aniston bude točit film o rakovině prsu!

04.04.2011

Americká herečka Jennifer Aniston (42) si vyzkouší roli režisérky a natočí krátký film! Hollywoodská hvězda přijala nabídku kabelové televize Lifetime a ve svém krátkometrážním díle chce ukázat dopady této choroby na život žen.


Jennifer Aniston ve filmu Exmanželka za odměnu!
Foto: Columbia Pictures

Jennifer Aniston (42), která se proslavila rolí Ráchel v seriálu Přátelé, se již delší dobu netají s tím, že by ráda jednoho dne debutovala jako režisérka. Teď se jejím prvním režijním počinem stane sice jen krátký, avšak o to závažnější film.

Její snímek bude součástí souboru pěti krátkých filmů, které mají s humorem i dramaticky ukázat dopad rakoviny prsu na život žen a jejich vztahy. Kinematografické dílo, který bude produkovat společnost Sony Pictures Television, se objeví na plátnech kin ještě letos. Dohled nad projektem nazvaným Project Five má scenáristka seriálu Přátelé Marta Kauffman.Jennifer Aniston tedy nebude jedinou režisérkou - druhý příběh natočí herečka Demi Moore, třetí zpěvačka Alicia Keys a čtvrtý snímek vytvoří zkušená režisérka Patty Jenkins, která natočila v roce 2003 drama Monster. Jméno páté režisérky ještě není známo.

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Alicia Keys, Jennifer Aniston

Filmy:
Přátelé

Interpreti:
Lifetime

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, hollywoodske celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, Jennifer Aniston foto, Jennifer Aniston photo, youtube video, Jennifer Aniston video, youtube com, Jennifer Aniston režie, Jennifer Aniston režisérka, Jennifer Aniston krátký film, Jennifer Aniston short movie, Jennifer Aniston director, Jennifer Aniston Lifetime, Jennifer Aniston cancer, Jennifer Aniston rakovina prsu, Jennifer Aniston televize, Jennifer Aniston charita, Marta Kauffman, Patty Jenkins, Project Five, Hollywood
TOPlist