Jeníček a Mařenka dospěli a vyrostli z nich Lovci čarodějnic!

27.02.2013

Americky krvavé pokračování známé pohádky o Perníkové chaloupce vstupuje do českých kin! Akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, které natočil norský režisér Tommy Wirkola, je jakousi pohádkovou vyvražďovačkou, kde nechybí humor a násilí!

jenicek
Foto: Bontonfilm

Středověké městečko sužují obvyklé dobové problémy, včetně únosů místních dětí, jež prý mají na svědomí čarodějnice obývající okolní hluboké lesy. Zdejší ochránce zákona sice tvrdí, že na to stačí sám, ale očividně si lže do kapsy. Starosta proto pozve na záchrannou misi legendární lovce čarodějnic Jeníčka a Mařenku.

Sourozenci se pustí po stopách únosců a jejich práce brzy začne přinášet výsledky. Zjistí, že proti nim stojí síly mnohokrát mocnější než všechno, čemu museli doposud čelit. Navzdory Jeníčkově cukrovce (jako malý se jednou přejedl perníkem!) a Mařenčinu kostlivci ve skříni, se pustí do boje proti mocné přesile ...

Norský režisér Tommy Wirkola (34), který je mezi fanoušky bizarních hororů znám hlavně svým komediálním hororem Mrtvý sníh (2009), dostal příležitost v Hollywoodu a náležitě ji využil. Na paškál si vzal jednou známou pohádku a s černým humorem sobě vlastním natočil svoji vlastní verzi.

Soudě podle traileru a prvních diváků jde o vcelku zábavnou podívanou, kde krev a vtipné hlášky stříkají na všechny strany. Prostě čistá odpočinková zábava (bez zbytečného filozofování!) v dobrém slova smyslu, která si dělá srandu z jednoho dávného mýtu a ukazuje nám, jak by to asi bylo doopravdy!

Americko-německé akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic/Hansel and Gretel: Witch Hunters má v českých kinech premiéru 28. února 2013.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Derek Mears, Peter Stormare, Famke Janssen, Gemma Arterton, Jeremy Renner, Zoe Bell, Ingrid Bolsø Berdal, Tommy Wirkola

Filmy:
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, zahraniční režiséři, režiséři, norské celebrity, norští režiséři, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic foto, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic fotky, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic video, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic film, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic trailer, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic premiéra, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic ukázka, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic fantasy, Tommy Wirkola film, Tommy Wirkola režie
TOPlist