Jel na D1 v protisměru! Neuvěříte tomu, proč!

15.09.2016

Tak tomuhle se snad nemůže věřit. A přece je to pravda, v sobotu jel šedesátiletý muž na D1 v protisměru. Důvod vás dostane! 

Foto: Youtube

Ne, muž nebyl opilý, ani mentálně retardovaný. Důvod vypadá na první pohled chvályhodně, jel totiž na pomoc příteli, na druhý pohled naprosto slabomyslně... Vše se seběhlo tak, že šedesátiletý muž jel s osmadvacetiletým a jeho rodinou zakoupit do jisté vísky nový vůz. Ke koupi opravdu došlo, mladý muž odjel spokojeně svým vozem, leč daleko nedojel...

Cestou zpět jeli po D1 a právě zde vypovědělo nové vozidlo, ve kterém seděl muž se svou rodinou, službu. Zavolal tedy svému staršími kamarádovi, který si už dával svačinku v o devět kilometrů vzdáleném motorestu. Ten nezaváhal, nakoupil tažné lano a vydal se kamarádovi naproti... Bohužel ale po dálnici, a to v tom samém směru, ve kterém přijel. Jel tedy devět kilometrů po dálnici v protisměru. Na troubící vozidla muž jedoucí u středového pásu nijak nereagoval... Nicméně, policisté na něj v cíli již čekali... A pokuta za tak šílenou jízdu? Pouhýcg deset tisíc korun! 

Kategorie:
Celebrity, Skandály, Kauzy,

Tagy:
policie, dálnice D1, D1, Morava, autobus, v protisměru, jízda v protisměru
TOPlist