Jejda! Agáta Hanychová a Jakub Prachař prý čekají dítě!

02.01.2013

Máme za sebou jen prvních pár hodin Nového roku a hned taková jobovka? Agáta Hanychová (27) a Jakub Prachař (29) údajně počali společného potomka. Aspoň tedy podle českých médií, která důkladně rozebrala jednu nevinnou větu modelky na sociální síti!

agata
Agáta Hanychová a Jakub Prachař!
Foto: Orca s.r.o.

Agáta Hanychová (27) skutečnost, že je v naději, nepřímo potvrdila na svém profilu na sociální síti Facebook, kde napsala klíčovou větu "V tomhle roce nás už bude víc!" Modelka tím údajně neměla na mysli, že se narodí víc dětí na planetě Zemi (to je vcelku jasné!), ale že jedno takové robě přibude do její rodiny!

Aguš pochopitelně tajemnou větu dále nerozvedla (což v některých vyvolává úplnou paniku!) a ani neposkytla výklad bulvárním novinářům, ale lze z toho usoudit, že do ní prostě něco vjelo ...

Čtěte také

Kráska má z předchozího vztahu ročního syna Kryšpína, jehož otcem je její bývalý milenec, sportovec a mlátička amatérských fotografů Miroslav Dopita (28). Mužem, který do ní nyní zasel své sémě, by měl být její současný partner, herec a moderátor Jakub Prachař (29), který by se tak stal poprvé v životě otcem.

Je ale klidně možné, že Agáta Hanychová - ostatně jako již několikrát - jen kalí vodu a škádlí bulvár, aby o ní něco psal. Třeba tím chtěla naznačit, že si v dohledné době pořídí s Jakubem čivavu nebo tarantuli!

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Jakub Prachař

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, Agáta Hanychová foto, Agáta Hanychová fotky, herci, Agáta Hanychová sexy, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, jakub prachař fotky, těhotné modelky, těhotné celebrity, Agáta Hanychová přítel, Jakub Prachař foto, Jakub Prachař milenka, Jakub Prachař přítelkyně, Agáta Hanychová milenec, Agáta Hanychová dítě, Agáta Hanychová těhotná, Agáta Hanychová partner, Jakub Prachař otec, Agáta Hanychová těhotenství.
TOPlist