Jeff Goldblum si nabalil o generaci mladší gymnastku!

18.10.2012

Americký herec, který za pár dní oslaví šedesátiny, si užívá s ženou o 31 let mladší! Jeff Goldblum (60), který se proslavil filmy jako Moucha, Jurský park nebo Den nezávislosti, se totiž přiznal, že randí s bývalou gymnastkou Emily Livingstone (29).

Jeff Goldblum
Zdroj: Paul Rudman, wikipedia.org

Jeff Goldblum (60), který byl s o generaci mladší dámou několikrát načapán paparazzi fotografy, již nezapírá a novinářům s gustem vykládá o tom, jak se spolu seznámili, jaké bylo jejich první rande a co má se svou milenkou v plánu.

Podle amerických médií chodí herec s nadanou sportovkyní, která byla reprezentantkou Kanady na olympijských hrách v Sydney v roce 2000, již několik měsíců. Emily Livingstone má prý talent na cvičení se stuhou a míčem, z čehož plyne, že by se zřejmě chytla i na české spartakiádě!

Jeff Goldblum, který byl v minulosti dvakrát ženatý, žije "svobodně" už dvaadvacet let. Jeho první manželkou byla v letech 1980 až 1986 herečka Patricia Gaul a jeho druhou ženou další herecká kolegyně Geena Davis, s níž se rozvedl po třech letech v roce 1990. A od té doby střída jednu sukni za druhou, chlapík statečný!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jeff Goldblum

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, gymnastky, Jeff Goldblum foto, Jeff Goldblum fotky, Jeff Goldblum milenka, Jeff Goldblum přítelkyně, Jeff Goldblum partnerka, americké gymnastky, zahraniční gymnastky, Jeff Goldblum paparazzi, Jeff Goldblum vztah, Jeff Goldblum ženy, Jeff Goldblum šedesátiny, Jeff Goldblum sex, Jeff Goldblum gymnastka
TOPlist