Jedno prso velké jak hlava! Proto chtěla Scarlett zhubnout...

03.01.2017

Scarlett Moffett je mladá britská televizní hvězdička, které se podařilo dost zásadně zhubnout, měla totiž jeden jasný důvod! 

Zdroj: Instagram

Čtyřiadvacetiletá Scarlett se proslavila ještě s nadváhou, za což byla ale terčem mnoha internetových útoků. A tak zaťala zuby, zhubla, takže její sláva vzrostla a na svém hubnutí ještě vydělala. Vydala totiž knihu a DVD, kde ostatním se zhubnutím radí. Celkem se jí podařilo zhubnout asi dvaadvacet kilo. Vzhledem k tomu, že je mladá a že ztráta kilogramů nebyla tak masivní, jí nezbyla vytahaná kůže.

Zdroj: Instagram

Za jejím zhubnutím nebylo nic tak zázračného. Scarlett začala zkrátka a dobře pravidelně a zdravě jíst a často se hýbat, zejména v posilovně. Ke zhubnutí je vždy třeba pořádná motivace, Scarlett měla opravdu pádný důvod. Velmi ji totiž obtěžovala její obří prsa.

Zdroj: Instagram 

Se zhubnutím se jí skutečně rapidně zmenšila: "Do jednoho košíčku mé bývalé podprsenky narve moje mladší sestra hlavu!" svěřila se Scarlett, která si užívá nečekaný pocit lehkosti...

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
prsa, velká prsa, proměny celebrit, hubnutí, hubnutí celebrit, velká ňadra, dětské hvězdy, scarlett moffatt, velikost prsou, velikost ňader, televizní hvězdička, Scarlett Moffett hubnutí, Scarlett Moffett role, Scarlett Moffett postava, bývalé dětské hvězdy
TOPlist