Jednička na prádlo? Jedině Andrea Verešová!

23.12.2015

Slovenská modelka, která je u nás dlouhá léta domestikovaná, Andrea Verešová (35) už není rozhodně žádné poupě. Kdepak, za pár  let jí bude 40. Přesto se zde  nedokázala za celou dobu urodit nějaká jiná modelka, která by mohla „zfleku“ předvádět tak odvážné prádlo jako Andrea!

Andrea Verešová
Zdroj: Facebook

Andrea si postěžovala, že jako matka dvou malých dětí na sebe nemá tolik času, kolik by si potřebovala, ale tak zlé to zcela jistě nebude! Postavičku má udržovanou a stále jedna báseň, takže může odchodit třeba i přehlídku prádla, které se jinak modelky spíše děsí.

Andrea se nedávno ukázala na přehlídce značky Agent Provocateur, která je opravdu velmi sexy a musíme si přiznat, že pohled na Andreu v podvazkách a krajkovém prádle je jistě pro spoustu můžu splněným snem… 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Andrea Verešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
slovenské modelky, krásné modelky, slovenské celebrity, Andrea Verešová foto, nejlepší modelky, slovenské krásky, Andrea Verešová modelka, Andrea Verešová fotografie, Andrea Verešová online, Andrea Verešová matka, Andrea Verešová sexym Andrea Verešová prádlo, Andrea Verešová Agent Provocateur, Andrea Verešová móda, modelky v prádle.
TOPlist