Jean-Claude Van Damme předváděl svaly Slovákům

03.07.2012

Belgický šampion bojových umění a známý akční herec slavnostně zahájil provoz nové turistické atrakce Nestville Park, která se nachází na slovenském Spiši.

Jean-Claude Van Damme

Právě zde, v podhradí hradu ve Staré Ľubovni byly nalezeny základy lihovaru, který byl postaven už v polovině 18. století. Podle všeho se jedná o vůbec nejstarší zachovalé zbytky budov tohoto typu na Slovensku.

Ale není to jen o výrobě lihovin, ale o celkové kultuře tohoto malebného koutu Slovenska. Návštěvníci zde poznávají stará remesla a seznamují se s místním způsobem života v době vzniku prvních výrobních podniků. Nachází se zde i největší řezbářský obraz, na kterém se pracovalo tři roky.

Jean-Claude Van Damme v doprovodu Jara Slávika

A právě na slavností otevření této kulturní expozice byl pozván Jean-Claude Van Damme, který byl z celého projektu evidentně nadšen. Na pódiu si dokonce zatrsal a zástupům fanoušků posílal jeden úsměv za druhým. 

Slavný herec rozdal mnoho autogramů, absolvoval několik rozhovorů a samozřejme tiskovou konferenci. Jediný, kdo nevypadal zrovna dvakrát nadšený byl Jaro Slávik, jehož agentura vystoupení Van Damma na zajistila.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Jean-Claude Van Damme

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
fanoušci, Jean Claude van Damme, Jaro Slávik, jean claude van damme akce, jean claude van damme autogramy, jean claude van damme zábava, nestville, otevření nestville, líh, lihovar, řemesla, otevření nestville parku, nestville park, zábavní atrakce, kulturní atrakce, starý lihovar
TOPlist